RANGE ROVER EVOQUE

PIELAIKO ŠĪS SEZONAS
JAUNĀKO AKTUALITĀTI
lasīt tālāk

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque pārsteidzošais siluets tiek piedāvāts komplektā ar praktiskumu un ērtumu, ko nodrošina piecu durvju modelis. Apvienojot dinamisko vadāmību un niansēs izstrādātos tehniskos risinājumus, Range Rover Evoque modeļa kompaktais izpildījums un progresīvās tehnoloģijas nodrošina aizraujošu sniegumu, vienlaikus panākot līdz šim zemāko degvielas patēriņu Range Rover automobiļiem. Jums ir iespēja izvēlēties arī eD4 2 riteņu piedziņas dīzeļdzinēja modeli, lai vēl vairāk optimizētu degvielas patēriņu. Jūs varat izveidot individuāli pielāgotu Range Rover Evoque, izvēloties no vilinoša krāsu, apdares variāciju un greznu stilu klāsta, kas balstās uz 3 atšķirīgām stila tēmām:
Pure – visīstākā LRX konceptauto izteiksme.
Prestige – greznības iemiesojums Range Rover veidolā.
Dynamic – sportiska pieeja Range Rover Evoque izpildījumam.

Range Rover Evoque Coupé

Range Rover Evoque piedāvā satriecošu kupejas tipa dizainu vienai no pasaules atzītākajām auto markām. Šis modelis nepārprotami iemieso Range Rover būtību: enerģisks un izveicīgs, aizraujošs dinamiskas vadāmības un izcilu tehnisko risinājumu apvienojums. Tas ir mazākais, vieglākais un degvielas patēriņa ziņā visefektīvākais Range Rover modelis, kurā, pielietojot progresīvās tehnoloģijas, panākts sportisks izpildījums, vienlaikus nodrošinot zemāku degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. Jūs varat izveidot individuāli pielāgotu Range Rover Evoque, izvēloties no vilinoša krāsu, apdares variāciju un greznu dizainu klāsta, kas balstās uz 2 atšķirīgām stila tēmām:
Pure – visīstākā LRX konceptauto izteiksme.
Prestige – greznības iemiesojums Range Rover veidolā.
Dynamic – sportiska pieeja Range Rover Evoque izpildījumam.

IZSMALCINĀTĪBA

DIZAINS

Mūsu dizaineri radīja automobili Range Rover Evoque, smeļoties iedvesmu pasaules modernāko lielpilsētu arhitektūrā. Cross coupe dizains ir drosmīgs klasiskā Range Rover stila jauninājums, kas izpaužas iespaidīgā siluetā, spēcīgā plecu līnijā un raksturīgajā plūdenajā jumta līnijā.

DIZAINS
TEHNOLOĢIJA

IZSMALCINĀTĪBA

Šis ir caurcaurēm īsts Range Rover automobilis ar izsmalcinātiem materiāliem un precīzām detaļām. Mīkstā augstākās kvalitātes āda ar skaistajām dubultvīlēm, pulētās koka virsmas un smalkās hromētās detaļas apliecina Evoque nevainojamo izpildījumu.

IZSMALCINĀTĪBA

TEHNOLOĢIJA

No 8 collu skārienekrāna ar dubultskata funkciju, kas pasažierim ļauj skatīt DVD filmu, bet vadītājam – navigācijas sistēmas norādes, līdz pat novietošanas asistentam, iPod un iPhone atbalstam – šajā automobilī iebūvētie neskaitāmie risinājumi palīdz intuitīvi uzlabot braukšanas baudījumu.

CSSDA winner